website templates

ORYGINALNY PLAKAT POLSKI

Galeria Plakatu Polskiego

Sprzedajemy oryginalne, archiwalne i współczesne plakaty znakomitych polskich artystów grafików, często rzadkie i cenne. Plakaty są w różnych cenach - od 40 do kilkuset złotych (wysoka cena odzwierciedla kolekcjonerską wartość unikatu). Kolekcja liczy ponad 3 tysięce tytułów, wśród nich plakaty filmowe, teatralne, okolicznościowe i polityczne. Ich autorami są wybitni twórcy Polskiej Szkoły Plakatu Cieślewicz, Lenica, Młodożeniec, Starowieyski, Świerzy, Tomaszewski i inni. Zachęcamy do wieszania plakatów w domu i przestrzeni publicznej: w biurze, sklepie, klubie i kawiarni. To niepowtarzalny i stosunkowo niedrogi, a bardzo oryginalny sposób dekoracji wnętrz. Zapraszamy do zakupu plakatów on-line lub osobiście w Galerii Plakatu prowadzonej przez Darka Zgutkę i Włodka Orła w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW).

Plakaty i sprzedaż

Oferujemy tylko oryginalne plakaty, okazjonalnie oficjalne wznowienia. Plakaty są chronione prawem autorskim. Nie robimy kopii na życzenie. 

Plakaty można zamówić w Galerii Internetowej Poster.pl lub kupić na miejscu w Galerii w BUW w Warszawie, gdzie dostępne są również katalogi i albumy. Chętnie udzielimy informacji i pomożemy w wyborze. Wiele z oferowanych afiszy jest unikalnych, niektóre tylko w pojedynczych egzemplarzach. Możliwa jest rezerwacja przed zakupem w Galerii w BUW poprzez zamówienie na stronie internetowej, telefon lub email. Zapytania mogą dotyczyć poszukiwanych plakatów, których aktualnie nie ma w Galerii Internetowej Poster.pl, chętnie pomożemy w ich wyszukaniu.  

WIELKOŚĆ PLAKATÓW zbliżona jest do standardowych formatów: B1 ok. 98x68 cm. albo A1 ok. 84x59 cm. Na życzenie podajemy dokładne wymiary.

STAN ZACHOWANIA plakatów jest zwykle bardzo dobry. W przypadku starych druków dopuszczalne są pewne niedoskonałości, drobne naddarcia lub ślady złożenia. Zawsze informujemy w przypadku istotnych wad. Na życzenie podajemy dokładny opis stanu plakatu.

ZAMÓWIENIA INTERNETOWE można opłacić przelewem, kartą kredytową lub gotówką przy odbiorze w Galerii stacjonarnej w BUW w Warszawie. Po otrzymaniu zamówienia potrzebujemy zwykle 1-2 dni na potwierdzenie dostępności i skompletowanie zamówienia, po czym przesyłamy informacje do realizacji płatności. 

Składając zamówienie akceptują Państwo regulamin i zasady ochrony prywatności.

PLAKATY WYSYŁAMY dobrze zabezpieczone, w mocnych tubach. Wysyłka zamówienia następuje po otrzymaniu wpłaty.
- koszty wysyłki: 20 zł, niezależnie od ilości plakatów, czas doręczenia to około 1-2 dni.
- przesyłki zagraniczne, zobacz

Kontakt

tel. 503 341 328 lub 603 387 737
email: info@poster.pl
Galeria Plakatu Polskiego w BUW - w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (hall główny), ul. Dobra 56/66, 00-312 Warszawa
Zapraszamy pon.-pt. 13-19, sob. 13-18 (oprócz niedziel).


Dogodny dojazd Metrem: 2 linia, stacja 'Centrum Nauki Kopernik', autobusami: 105, 118, 127 lub spacer z Krakowskiego Przedmieścia w kierunku Powiśla ulicą Oboźną lub Karową.

BUW

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego

Warto zobaczyć nowoczesny budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz ogród botaniczny na dachu, zaprojektowany przez cenionego architekta krajobrazu Irenę Bajerską. Oryginalna roślinność, pnącza, pergole, mostki i ławeczki. Budynek zaprojektował znany polski architekt Marek Budzyński.

Copyrights

Treści prezentowane w Galerii Internetowej stanowią intelektualną własność twórców domeny Poster.pl. W celu wykorzysania tekstów lub ilustracji, znajdujących się na stronach Galerii prosimy o kontakt lub umieszczenie stosownego linku.

Prosimy pamiętać, że zakup plakatów nie obejmuje prawa do reprodukcji i nie stanowi nabycia praw autorskich, należących do twórców plakatów lub ich spadkobierców.

dołącz do nas


zapisz się i dowiaduj o nowościach

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl Darek Zgutka
 
* Ta strona używa 'ciasteczek' (cookies) w celu zapamiętania preferencji i optymalizacji przeglądania.