website templates

GALERIA PLAKATU POLSKIEGO

KOLEKCJA ORYGINALNYCH PLAKATÓW
sprzedaż . kupno . wystawy

Galeria Plakatu Polskiego

w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW) prowadzona jest przez Darka Zgutkę i Włodka Orła. Można tu zobaczyć i kupić AUTENTYCZNE plakaty znakomitych polskich artystów grafików, powojenne afisze, niektóre rzadkie i bardzo cenne. Kolekcja liczy ponad 5 tysięcy tytułów, wśród nich plakaty filmowe, teatralne, okolicznościowe i polityczne. Plakaty są w różnych cenach - od 30 do kilkuset złotych (wysoka cena odzwierciedla kolekcjonerską wartość unikatu). Ich autorami są wibitni twórcy polskiej szkoły plakatu: Cieślewicz, Czerniawski, Flisak, Górka, Górowski, Klimowski, Lenica, Młodożeniec, Olbiński, Pągowski, Rosocha, Sadowski, Starowieyski, Stasys, Świerzy, Tomaszewski, Wałkuski, Wasilewski, Żebrowski i inni. Zachęcamy do wieszania plakatów w domu i przestrzeni publicznej: w biurze, sklepie, klubie i kawiarni. To niepowtarzalny i stosunkowo niedrogi, a bardzo oryginalny sposób dekoracji wnętrz. Zapraszamy na cykliczne wystawy plakatu w uliczce BUW. 

Plakaty i sprzedaż

Oferujemy tylko oryginalne plakaty, okazjonalnie oficjalne wznowienia. Plakaty są chronione prawem autorskim. Nie robimy kopii na życzenie. 

Plakaty można zamówić w Galerii Internetowej Poster.pl lub kupić na miejscu w Galerii w BUW w Warszawie, gdzie dostępne są również katalogi i albumy. Chętnie udzielimy informacji i pomożemy w wyborze. Można kontaktować się z nami aby potwierdzić dostępność i ceny plakatów. Wiele z oferowanych afiszy jest unikalnych, niektóre tylko w pojedynczych egzemplarzach. Możliwa jest rezerwacja przed zakupem w Galerii w BUW (poprzez koszyk i zamówienie na stronie, przez telefon lub email). Zapytania mogą dotyczyć poszukiwanych plakatów, których aktualnie nie ma w Galerii Internetowej Poster.pl, chętnie pomożemy w ich wyszukaniu.  

WIELKOŚĆ PLAKATÓW zbliżona jest do formatów: B1 ok. 97x68 cm. albo A1 ok. 84x59 cm. Na życzenie klienta podajemy dokładne wymiary.

STAN ZACHOWANIA plakatów jest zwykle bardzo dobry. W przypadku starych druków dopuszczalne są pewne niedoskonałości, drobne naddarcia lub ślady złożenia (dotyczy to głównie plakatów filmowych). Zawsze informujemy w przypadku istotnych wad. Na życzenie podajemy dokładny opis stanu plakatu.

ZAMÓWIENIA INTERNETOWE można opłacić przelewem, kartą kredytową, PayPal lub zapłacić przy odbiorze w Galerii stacjonarnej w BUW w Warszawie. Po otrzymaniu zamówienia potrzebujemy zwykle 1-2 dni na potwierdzenie dostępności i skompletowanie zamówienia, po czym przesyłamy informacje do realizacji płatności. 

Składając zamówienie akceptują Państwo regulamin i zasady ochrony prywatności.

PLAKATY WYSYŁAMY dobrze zabezpieczone, w mocnych tubach. Wysyłka zamówienia następuje po otrzymaniu wpłaty. Koszty wysyłek krajowych, niezależnie od ilości plakatów: 

- przesyłka kurierska: 20 zł, za pobraniem (płatność przy odbiorze): 27 zł , czas doręczenia to zwykle 1-2 dni 

- paczka pocztowa: 18 zł, za pobraniem: 25 zł, czas doręczenia to 2-4 dni 

ceny przesyłek zagranicznych

KONTAKT

tel. 603 387 737 lub 503 341 328
email: info@poster.pl
Galeria Plakatu Polskiego w BUW - w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (hall główny), ul. Dobra 55/56, 00-312 Warszawa
Zapraszamy w godzinach: pon. - pt. 12.30 - 19 sob. 12.30 - 17.


Dogodny dojazd Metrem: 2 linia, stacja 'Centrum Nauki Kopernik', autobusami: 105, 118, 127 lub spacer z Krakowskiego Przedmieścia w kierunku Powiśla ulicą Oboźną lub Karową.

BUW

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego

Warto zobaczyć nowoczesny budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz ogród botaniczny na dachu, zaprojektowany przez cenionego architekta krajobrazu Irenę Bajerską. Oryginalna roślinność, pnącza, pergole, mostki i ławeczki. Budynek zaprojektował znany polski architekt Marek Budzyński.

Copyrights

Treści prezentowane w Galerii Internetowej stanowią stanowią intelektualną własność twórców domeny Poster.pl. W celu wykorzysania tekstów lub ilustracji, znajdujących się na stronach Galerii prosimy o kontakt lub umieszczenie stosownego linku.

Prosimy pamiętać, że zakup plakatów nie obejmuje prawa do reprodukcji i nie stanowi nabycia praw autorskich, należących do twórców plakatów lub ich spadkobierców.

dołącz do nas


zapisz się i dowiaduj o nowościach

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl Darek Zgutka
 
* Ta strona używa 'ciasteczek' (cookies) w celu zapamiętania preferencji i optymalizacji przeglądania.