GALERIA PLAKATU POLSKIEGO

plakaty i sprzedaż . kontakt i dojazd . buw


Poster Gallery BUW

Galeria Plakatu Polskiego w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW) jest prowadzona przez Darka Zgutkę i Włodka Orła. Można tu zobaczyć i kupić AUTENTYCZNE, ORYGINALNE plakaty znakomitych polskich artystów grafików, powojenne afisze, niektóre rzadkie i bardzo cenne. Kolekcja liczy około 5 tysięcy tytułów, wśród nich plakaty filmowe, teatralne, okolicznościowe i polityczne. Plakaty są w różnych cenach - od 30 zł do kilkuset złotych (wysoka cena odzwierciedla kolekcjonerską wartość unikatu).
Autorzy plakatów: Cieślewicz, Czerniawski, Flisak, Górka, Górowski, Klimowski, Lenica, Młodożeniec, Olbiński, Pągowski, Rosocha, Sadowski, Starowieyski, Stasys, Świerzy, Tomaszewski, Wałkuski, Wasilewski, Żebrowski - oraz inni, wybitni twórcy 'polskiej szkoły plakatu'

galeria plakatu polskiego buw

   Zachęcamy do wieszania plakatów w domu i przestrzeni publicznej - w biurze, sklepie, klubie, kawiarni.
To niepowtarzalny i stosunkowo niedrogi, a bardzo oryginalny sposób dekoracji wnętrz.

 

 

 

 

PLAKATY I SPRZEDAŻ


Plakaty można zamówić w galerii internetowej Poster.pl lub kupić na miejscu w Galerii w BUW w Warszawie, gdzie dostępne są również katalogi i albumy. Chętnie udzielimy informacji i pomożemy w wyborze.
Można skontaktować się z nami by potwierdzić dostępność oraz sprawdzić cenę plakatu. Wiele z oferowanych plakatów jest unikalnych, niektóre tylko w pojedynczych egzemplarzach. Jest możliwe dokonywanie rezerwacji plakatów w Galerii w BUW, gdzie można je również przed kupnem obejrzeć (do rezerwacji służy też ‚koszyk' oraz formularz zamówienia). Zapytania mogą dotyczyć poszukiwanych plakatów, których aktualnie nie ma w galerii internetowej Poster.pl (pomożemy w ich wyszukaniu). Plakaty są chronione prawem autorskim. Nie robimy kopii.
 
ZAMÓWIENIA WYSYŁKOWE można opłacić przelewem, kartą kredytową, PayPal. Po otrzymaniu zamówienia staramy się odpisać jak najszybciej (zwykle w ciągu 1-2 dni). Po potwierdzeniu dostępności i ceny plakatu, informujemy o przyjęciu zamówienia i przesyłamy informacje dotyczące płatności. PayPal, Credit Cards
 
WIELKOŚĆ PLAKATÓW najczęściej zbliżona jest do jednego z dwóch podstawowych formatów: B1 to ok. 97x68 cm. lub A1 to ok. 84x59 cm. (na życzenie podajemy dokładne wymiary).
Oprawiamy plakaty w estetyczne, proste, metalowe ramy. Doradzamy jak oprawić.
 
STAN ZACHOWANIA plakatów jest zwykle bardzo dobry. W przypadku starszych druków dopuszczalne są pewne niedoskonałości, drobne naddarcia lub ślady złożenia zdarzające się wśród plakatów filmowych. Informujemy w przypadku istotnych wad. Na życzenie możemy podać dokładny opis stanu plakatu.
 
PLAKATY WYSYŁAMY dobrze zabezpieczone, w mocnych tubach.
Koszty wysyłek krajowych - niezależnie od ilości plakatów:
- przesyłka pocztowa 'Paczka 24': 15 zł, za pobraniem (płatność przy odbiorze): 20 zł
* czas doręczenia deklarowany przez Pocztę wynosi 1-2 dni
- przesyłka kurierska UPS: 20 zł, za pobraniem 28 zł
* wysłana do godz. 15 dostarczana jest zwykle następnego dnia
Koszty przesyłek zagranicznych >>

 

 

 

 

KONTAKT I DOJAZD

   email: info(at)poster(.)pl
skorzystaj z formularza kontatkowego
tel. 503 341 328, 603 387 737
 
Galeria Plakatu Polskiego
BUW - budynek Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (hall główny)
ul. Dobra 55/56, 00-312 Warszawa
Zapraszamy: pon. - pt. w godz. 12 - 19, sob. 12 - 17. (w niedzielę galeria nieczynna)
 
Dogodny dojazd Metrem: 2 linia, stacja 'Centrum Nauki Kopernik', autobusami: 105, 118, 127 lub spacer z Krakowskiego Przedmieścia w kierunku Powiśla ulicą Oboźną lub Karową.Wyświetl większą mapę

 

 

 

 

BUW

BUW
Warto zobaczyć nowoczesny budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz ogród botaniczny na dachu, zaprojektowany przez cenionego architekta krajobrazu Irenę Bajerską. Oryginalna roślinność, pnącza, pergole, mostki i ławeczki. Budynek zaprojektował znany polski architekt Marek Budzyński.

Plakaty Galeria BUW

wystawa plakatów buw lewandowski wasilewski

LEWANDOWSKI & WASILEWSKI, PLAKATY
Wystawa towarzysząca 24 Międzynarodowemu Biennale Plakatu w Warszawie, czerwiec 2014 r.

© COPYRIGHTS

Prosimy pamiętać, że zakup plakatów nie obejmuje prawa do reprodukcji i nie stanowi nabycia praw autorskich należących do twórców plakatów lub ich spadkobierców.
Treści prezentowane w galerii internetowej stanowią intelektualną własność twórców domeny Poster.pl. W celu wykorzysania tekstów lub ilustracji znajdujących się na stronach galerii prosimy o kontakt lub umieszczenie stosownego linku.