website templates

Galeria Plakatu Polskiego Poster.pl Warszawa

"Spotkałem na ulicy skrzydlatego wielbłąda. I zakochałem się w nim. Miłość od pierwszego wejrzenia. Rzecz bez precedensu w historii naturalnej, stwór taki nie był dotąd notowany. Istnieje jednak w sztukach wizualnych. To plakat." Te słowa Jana Lenicy doskonale oddają fenomen polskiego plakatu.

Nasza kolekcja obejmuje plakaty filmowe, teatralne, muzyczne, społeczne i okolicznościowe. Ich autorami są wybitni twórcy polskiej szkoły plakatu: Cieślewicz, Lenica, Młodożeniec, Starowieyski, Świerzy, Tomaszewski i inni. Plakaty są w różnych cenach - od kilkudziesięciu do kilkuset złotych - wysoka cena odzwierciedla kolekcjonerską wartość unikatu. Warto zainwestować w kolekcjonerskie plakaty vintage, ich ceny na rynku sztuki rosną. Zachęcamy wszystkich do wieszania plakatów w domu i w przestrzeni publicznej: w hotelu, w biurze, w sklepie i w kawiarni. To niepowtarzalny i stosunkowo niedrogi sposób dekoracji wnętrz. Polecamy się i zapraszamy do zakupu plakatów.
 
Galeria Plakatu Poster.pl Warszawa
Anna i Dariusz Zgutka
email: info@poster.pl
tel. 503 341 328, 502 77 16 99

Informacje

Oferujemy wyłącznie autentyczne i oryginalne polskie plakaty, okazjonalnie oficjalne wznowienia. Na stronie internetowej, w opisie każdego plakatu podany jest rok, w którym został wydrukowany (jeśli podany rok druku to 1964, to znaczy, że plakat ma 60 lat). Ilość plakatów jest limitowana, informacja o nakładzie zwykle umieszczona jest w stopce drukarskiej. Plakaty są też chronione prawami autorskimi. Nie robimy dodruków ani kopii na życzenie.

W Warszawie plakaty można obejrzeć i odebrać osobiście. W formularzu zamówienia można wybrać opcję: rezerwacja i odbiór osobisty i umówić się z nami na odbiór plakatów. Spotykamy się z klientami o dogodnej porze i w dogodnej lokalizacji. Zachęcamy do wybrania plakatów, które się Państwu podobają i umówienia się z nami na ich prezentację. Doradzimy i pomożemy w wyborze.

Zamówienia internetowe można opłacić przelewem, kartą kredytową, blikiem. Po otrzymaniu zamówienia i skompletowaniu plakatów, przesyłamy informację do realizacji płatności. Składając zamówienie akceptują Państwo regulamin i zasady ochrony prywatności.

Wysyłane plakaty są bardzo dobrze zabezpieczone. Wysyłka zamówienia następuje wkrótce po otrzymaniu wpłaty. Koszty wysyłki krajowej to 15-20 zł, niezależnie od ilości plakatów, czas doręczenia wynosi zwykle 1-2 dni.
Przesyłki zagraniczne→

Stan zachowania plakatów jest zwykle bardzo dobry. W przypadku starszych druków dopuszczalne są pewne niedoskonałości. Zawsze poinformujemy Państwa w przypadku istotnych wad. Na życzenie, podajemy dokładny opis stanu plakatu.

Wymiary plakatów mieszczą się najczęściej w standardowych formatach: B1 ok. 98x68 cm. albo A1 ok. 84x59 cm.

Do oprawy plakatów rekomendujemy proste ramy w standardowych wymiarach.

Copyrights

Należy pamiętać, że zakup plakatów nie obejmuje prawa do ich reprodukcji i nie stanowi nabycia praw autorskich, należących do twórców plakatów lub ich spadkobierców.

Treści prezentowane na stronie internetowej Galerii Plakatu stanowią własność właścicieli domeny Poster.pl i są chronione prawami własności intelektualnej. Kopiowanie, reprodukowanie lub rozpowszechnianie wymaga naszej zgody lub umieszczenia stosownego linku z podaniem źródła.

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl Warszawa, Anna & Dariusz Zgutka
 
* Ta strona używa 'ciasteczek' (cookies) w celu zapamiętania preferencji i optymalizacji przeglądania.