Vabank II, czyli Riposta . Erol Jakub . Plakat filmowy . 1985 rok

tytuł pl./oryg.Vabank II, czyli Riposta
tytuł ang./oryg.Va Banque II
autor plakatuErol Jakub
formatB1 (ok. 68x98 cm)
wymiary w cm.66x95,5
rok druku1985
kategoriaPlakat filmowy
kraj filmuPolska
reżyserMachulski Juliusz
aktorzyLeonard Pietraszak, Machulski Jan, Witold Pyrkosz
id. plakatuerol_jakub_va_banque_2
#czarno_bialy, #humor, #kryminal
Va Banque II, oryginalny archiwalny plakat do filmu Vabank II, czyli Riposta Juliusza Machulskiego. Projekt plakatu: Jakub Erol, sygnatura: 35 EROL 85. Publisher: FILM POLSKI, Mazowiecka 6/8, Warszawa. Druk: offset, WDA Warszawa, naklad: 1000 egz. 1985 rok. Stan zachowania plakatu: bardzo dobry, nosi tylko lekkie slady czasu.
cena

wybór waluty
Oferujemy wyłącznie autentyczne i oryginalne polskie plakaty, okazjonalnie oficjalne wznowienia. Na stronie internetowej, w opisie każdego plakatu podany jest rok, w którym został wydrukowany (jeśli podany rok druku to 1964, to znaczy, że plakat ma 60 lat). Ilość plakatów jest limitowana, informacja o nakładzie zwykle umieszczona jest w stopce drukarskiej. Plakaty są też chronione prawami autorskimi. Nie robimy dodruków ani kopii na życzenie.
Stan zachowania plakatów jest zwykle bardzo dobry. W przypadku starszych druków dopuszczalne są pewne niedoskonałości. Zawsze poinformujemy Państwa w przypadku istotnych wad. Na życzenie, podajemy dokładny opis stanu plakatu. W razie pytań zachęcamy do
kontaktu→

 

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl Warszawa Anka & Darek Zgutka
 
* Ta strona używa 'ciasteczek' (cookies) w celu zapamiętania preferencji i optymalizacji przeglądania.